Kleszczów

    Specjaliista ds. planowania i zakupów - Kleszczów, Polska - HSS Work

    HSS Work
    HSS Work Kleszczów, Polska

    1 dzień temu

    Firma, w której przyjdzie Ci pracować jest międzynarodowym producentem farb, tynków i systemów ociepleń.

    Zakres obowiązków

    • Udział w planowaniu i codziennej analizie zapotrzebowania na surowce i opakowania.
    • Analiza surowców nierotujących,
    • Tworzenie zamówień do dostawców,
    • Kontrola wysłanych zamówień pod kątem daty realizacji, ilości i ceny,
    • Realizacja zleceń transportowych produkcji mokrej i suchej,
    • Proces przyjęcia dostaw surowców i opakowań w SAP,
    • Zakładanie nowych materiałów w SAP - Master Data,
    • Zakładanie Info Record w SAP,
    • Rozliczanie faktur zakupowych i korygujących w systemie TANGRO,
    • Czynny udział w procesie reklamacyjnym,

    Wymagania

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - szukamy osoby, która jest specjalistą w tym obszarze i może wnieść dobre praktyki do zespołu,
    • Wyższe wykształcenie w obszarze logistyki lub pokrewnym,
    • Doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP R3,
    • Dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo/poziomo, umiejętność pracy dużą ilością danych)
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi dostawcami, czy innymi oddziałami w Europie,

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie - stawka miesięczna oraz premia roczna,
    • Benefity takie jak: dofinansowanie posiłków, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie urlopu, paczki na święta,
    • Po okresie próbnym możliwość pracy 1-2 z domu oraz dofinansowanie paliwa,
    • Możliwość rozwoju w kierunku eksperckim, koordynatora procesów,

    Krótki opis

  • Adecco Poland Sp. z o.o.

    Planista Produkcji

    3 dni temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. Radomsko, Polska

    Dla jednego z Naszych Klientów - firmy produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisku Planisty produkcji. · Planista Produkcji Numer referencyjny: PP/LDZ/05/24/ES · Miejsce pracy: Radomsko · Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produk ...

  • Grupa Progres

    3 dni temu

    Grupa Progres Radomsko, Polska

    Dla naszego klienta, Lidera w branży produkcji włókniny, poszukujemy osoby na stanowisko: · Planista Produkcji · Twój zakres obowiązków: · Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produkcyjne miesięczne · Analizowanie dostępności materiałów i ...

    1 godzina temu

    Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: · Planista Produkcji · Twój zakres obowiązków: · Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produkcyjne miesięczne · Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania · Ws ...