Radomsko

    Planista Produkcji - Radomsko, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Grupa Progres Radomsko, Polska

    3 dni temu

    Dla naszego klienta, Lidera w branży produkcji włókniny, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Planista Produkcji

    Twój zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produkcyjne miesięczne
    • Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania
    • Współpraca z Działami Sprzedaży, Obsługi Klienta, Zakupów oraz Produkcji, czynny udział w spotkaniach produkcyjnych
    • Komunikacja zmian w planach produkcyjnych
    • Sporządzanie raportów i analiz

    Szukamy osób które posiadają:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Umiejętności analityczne i matematyczne
    • Umiejętność pracy w zespole

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Szkolenia językowe
    • Fundusz Świadczeń Socjalnych i ubezpieczenie grupowe
    • Dofinansowanie posiłków i wypoczynku
    • System poleceń pracowniczych
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie z wygodnym zapleczem socjalnym

    Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

    Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

    Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

    Postaw na rozwój swojej kariery

    Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

    NR AGENCJI: 5088

  • Adecco Poland Sp. z o.o.

    3 dni temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. Radomsko, Polska

    Dla jednego z Naszych Klientów - firmy produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisku Planisty produkcji. · Planista Produkcji Numer referencyjny: PP/LDZ/05/24/ES · Miejsce pracy: Radomsko · Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produk ...

  • Grupa Progres

    8 godzin temu

    Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: · Planista Produkcji · Twój zakres obowiązków: · Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne i plany produkcyjne miesięczne · Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania · Ws ...

  • Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o. Częstochowa, Polska

    Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: · PLANISTA PRODUKCJI/MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY · Zadania: · Planowanie produkcji zgodnie z najlepszymi standardami · Rozliczanie ...