Gdańsk

    Lakiernik - Gdańsk, Polska - DOK-STER LP Oddział w Polsce

    DOK-STER jest firmą, która przyjmuje bardzo indywidualne podejście w pracy z klientem — i właśnie to wyróżnia nas na tle innych firm. Jeśli szukasz pracy lub poszukujesz nowych pracowników do swojego zespołu, służymy pomocą, aby ułatwić Ci to zadanie.

    Obowiązki:

    Praca przy produkcji z laminatu

    Przygotowanie elementów do malowania / lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie) dozowanie składników lakierniczych

    Nakładanie powłok lakierniczych

    Wymagania:
    - Doświadczenie w pracy jako lakiernik
    - Znajomość technik i technologii malarskich
    - Umiejętność czytania rysunków technicznych
    - Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
    - Umiejętność pracy w zespole
    - Odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały

    Oferujemy
    - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    - Dofinansowanie zajęć sportowych
    - Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, zezwolenia, oświadczenia
    - Możliwość otrzymania zaliczki

  • STRIVE Sp. z o.o.

    Lakiernik

    3 dni temu

    STRIVE Sp. z o.o. Tczew, Polska

    Dla naszego Klienta, jednego z największych międzynarodowych producentów metalowych części lotniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lakiernika do oddziału mieszczącego się w Tczewie. · Zakres obowiązków: · przygotowanie i malowanie produktu zgodnie z procedurą technologic ...