Tczew

    Lakiernik - Tczew, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.

    Dla naszego Klienta, jednego z największych międzynarodowych producentów metalowych części lotniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lakiernika do oddziału mieszczącego się w Tczewie.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i malowanie produktu zgodnie z procedurą technologiczną, w przeznaczonej do tego celu kabinie z zapewnieniem nowoczesnych środków ochrony
    • odbiór produktu z galwanizerni, proces maskowania detali, nanoszenie powłoki farby pistoletem malarskim ręcznym
    • przygotowanie farb i innych komponentów zgodnie z procedurą technologiczną
    • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i przygotowania do kolejnego procesu stanowiska oraz sprzętu lakierniczego, zgodnie z przepisami BHP oraz wymogami technologicznymi

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w zawodzie lakiernika, preferowane w samochodowym zakładzie lakierniczym
    • umiejętność maskowania detali
    • doświadczenie w pracy w kabinie malarskiej, obsługa i konserwacja sprzętu malarskiego, obsługa myjni i mieszalni
    • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur oraz zasad BHP
    • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
    • możliwość udziału w szkoleniach doskonalących umiejętności oraz nadających uprawnienia
    • bogatą ofertę benefitów pozapłacowych prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych w ramach karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla dzieci pracowników, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia)
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w przyjaznym, zgranym zespole

  • DOK-STER LP Oddział w Polsce

    Lakiernik

    1 dzień temu

    DOK-STER LP Oddział w Polsce Gdańsk, Polska

    DOK-STER jest firmą, która przyjmuje bardzo indywidualne podejście w pracy z klientem — i właśnie to wyróżnia nas na tle innych firm. Jeśli szukasz pracy lub poszukujesz nowych pracowników do swojego zespołu, służymy pomocą, aby ułatwić Ci to zadanie. · Obowiązki: · Praca przy pr ...