Opole

    Referent/ka pracownik biurowy - Opole, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Praca bezpośrednia z klientem firmy
    • Prace administracyjno-biurowe
    • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji
    • Przygotowanie raportów i zestawień
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Nasze wymagania

    • Niekaralność
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych
    • Dbanie o wizerunek firmy
    • Wysoka kultura osobista

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie, po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę
    • Pracę na pełen etat, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
    • Pracę w siedzibie firmy
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwój własnych kompetencji

  • Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska: · Praca administracyjno - biurową · Wprowadzanie danych do systemu oraz ich weryfikacją · Wykonywanie zleceń · Współpraca z pozostałymi działami firmy i jej centralą · Wymagania stanowiska: · Wykształcenie minimum średnim · Znajomość języka niemieckiego na poziom ...