Pracownik administracyjno-biurowy z j niemieckim - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Praca administracyjno - biurową
    • Wprowadzanie danych do systemu oraz ich weryfikacją
    • Wykonywanie zleceń
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy i jej centralą

    Wymagania stanowiska:

    • Wykształcenie minimum średnim
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Motywacja i chęć nauki nowych rzeczy

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie
    • Umowę o pracę, pełny etat - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • Możliwość pracy także dla osób uczących się
    • Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawe i niestandardowe benefity
    • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska: · telefoniczna obsługa i wsparcie klientów · przyjęcie opracowanie i rozwiązanie zgłaszanych przez klientów problemów · prace administracyjno- biurowe · Wymagania stanowiska: · znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 (mowa i pismo) · mile widziane doświ ...