Dąbrowa Górnicza

    Praser aluminium 2024 - Dabrowa Gornicza, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska background

    Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji na dziale odlewni

    Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

    oferujemy

  • stawkę w przedziale 25,87 - 26,76 zł/h brutto
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym w wysokości 409 zł brutto miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) z możliwością stałego zatrudnienia u klienta
  • bon żywieniowy w wysokości do 190 zł - do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych
  • dofinansowany dojazd do pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza
  • szybki proces rekrutacyjny
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • zadania

  • podstawowa obsługa maszyn odlewniczych
  • kontrola jakości
  • praca przy obróbce z dokumentacją produkcyjną
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracujące po 8h, 1 dzień wolnego po I i II zmianie oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • motywacji do pracy
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Polska

    praser aluminium

    4 dni temu

    Randstad Polska Dabrowa Gornicza, Polska

    Szukasz pracy na produkcji? · Mamy coś dla Ciebie Aplikuj na stanowisko prasera aluminium i korzystaj z wygodnego dojazdu do pracy :) · oferujemy · zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i składki ZUS) z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta, · dojaz ...

  • Randstad Polska Dabrowa Gornicza, Polska

    Присоединяйтесь к команде Randstad Работай с нми как оператор пресса на производстве деталей из алюминия. · Вы получите стабильное трудоустройство и возможность карьерного роста на новой профессии. · Производство занимается изготовление автомобильных зеркал заднего вида и фар. · ...