Pracownik telefonicznej obsługi klienta z j niemieckim - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Opis stanowiska:

    • telefoniczna obsługa i wsparcie klientów
    • przyjęcie opracowanie i rozwiązanie zgłaszanych przez klientów problemów
    • prace administracyjno- biurowe

    Wymagania stanowiska:

    • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 (mowa i pismo)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność swobodnej komunikacji interpersonalnej
    • CV w języku polskim i niemieckim

    Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
    • MOŻLIWA PRACA ZDALNA
    • praca na cały etat lub możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość pracy zdalnej po przeszkoleniu i wdrożeniu do pracy
    • pracę w bardzo dobrej atmosferze :)