Poznań

    Pracownik Terminalu - Poznań, Polska - Schenker Sp. z o.o.

    Schenker Sp. z o.o.
    Schenker Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 23 godziny temu

    Schenker Sp. z o.o. background
    Opis

    Stellenbeschreibung

    Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Uprawnienia UDT;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Kultura bezpieczeństwa pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Mile widziane:

  • Znajomość obsługi komputera;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy z czytnikami laserowymi.
  • Co oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię miesięczną;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    Zakres zadań:Rozładunki i załadunki towaru za pomocą wózka widłowego;Transport towarów w magazynie;Transport pustych opakowań;Kompletacja towaru na paletach;Dokumentowanie stwierdzonych rozbieżności;Praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury;Dbałość o zachowanie zasad BHP;Utrzymanie porządku w magazynie;Dbałość o powierzony sprzęt.

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise

  • Schenker Sp. z o.o.

    Operator Wózka Widłowego

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Schenker Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, Polska

    Stellenbeschreibung · Co jest dla nas ważne: · Uprawnienia UDT lub prawo jazdy, · Gotowość do pracy w systemie zmianowym, · Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia u lidera na rynku, · Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i tow ...