Operator Wózka Widłowego - Tarnowo Podgórne, Polska - Schenker Sp. z o.o.

    Schenker Sp. z o.o.
    Schenker Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, Polska

    2 tygodnie temu

    Schenker Sp. z o.o. background
    Opis

    Stellenbeschreibung

    Co jest dla nas ważne:

  • Uprawnienia UDT lub prawo jazdy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia u lidera na rynku,
  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.
  • Na czym polega praca w magazynie w DB Schenker:

  • Rozładunek aut,
  • Rozwożenie towaru po powierzchni terminalu i wydanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,
  • Kompletacja towaru z użyciem mobilnych urządzeń,
  • Załadunek aut.
  • Miejsce pracy: ul. Zbigniewa Romaszewskiego 18, 62-080, Tarnowo Podgórne

    UWAGA: W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Oddział TARNOWO PODGÓRNE - Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)

    Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    Co możemy Ci zaoferować:Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,Zatrudnienie od zaraz,Benefity: opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą,Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,Pensję podstawową + premię co miesiąc,Wysokiej jakości odzież ochronną,Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,Jasny zakres obowiązków oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise