Rumia

    Główna Księgowa 49/04/2024/KM - Rumia, Polska - PERFECT CONSULTING Hanna Kąkol

    PERFECT CONSULTING Hanna Kąkol
    PERFECT CONSULTING Hanna Kąkol Rumia, Polska

    4 dni temu

    Opis

    Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.

    Od ponad 25 lat działamy w branży HR.

    Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

    Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

    Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

    Główna/y Księgowa/y

    Miejsce pracy: Rumia

    ref: 49/04/2024/KM

    Oferujemy:

    • Długofalową, rozwojową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie pełnej księgowości firmy oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji finansowej i księgowej

    • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi podczas przeprowadzania audytów finansowych

    • Zarządzanie zespołem księgowym oraz nadzór nad ich pracą

    • Uczestnictwo w procesie planowania strategicznego firmy oraz wspieranie zarządu w podejmowaniu decyzji finansowych

    • Sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz deklaracji CIT, PIT, VAT, VAT-REF, GUS

    • Opracowywanie, analiza, raportów i prognoz finansowych, składanie sprawozdań finansowych w tym bilansu, rachunku zysków i strat oraz innych informacji dodatkowych, zgodnie z wymaganiami prawa i zapotrzebowaniem Zarządu

    Kryteria rekrutacji:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse /rachunkowość
    • Minimum 5 lat doświadczenia praktycznego w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Praktyczna znajomość programów księgowo- rachunkowych
    • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
    • Świetna organizacja pracy własnej, zorientowanie na cele, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolności biznesowego myślenia
    • Dokładność, uczciwość, sumienność, duża samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w księgowości zarządczej
    • Praktyczne zastosowanie controllingu

  • Randstad Polska

    główna księgowa

    5 dni temu

    Randstad Polska Gdynia, Polska

    Nasz Klient - ekspert w dziedzinie zarządzania łańcuchem usług logistycznych, z siedzibą w Gdyni, poszerza swój zespół. Poszukujemy doświadczonej głównej księgowej / doświadczonego głównego księgowego. · Bądź częścią firmy, która dąży do bezpiecznego i szybkiego dostarczania różn ...

  • M&W INVEST Sp. z o.o.

    Główna Księgowa

    1 dzień temu

    M&W INVEST Sp. z o.o. Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:prowadzenie pełnej księgowości spółek(Grupy Spółek), · sporządzanie sprawozdań finansowych(bilansów) ,ew. współuczestniczenie przy audycie · nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości oraz działem kadr i płac · przygotowywanie sprawozdań i rapo ...