Gdynia

    główna księgowa - Gdynia, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Nasz Klient - ekspert w dziedzinie zarządzania łańcuchem usług logistycznych, z siedzibą w Gdyni, poszerza swój zespół. Poszukujemy doświadczonej głównej księgowej / doświadczonego głównego księgowego.

    Bądź częścią firmy, która dąży do bezpiecznego i szybkiego dostarczania różnorodnych towarów na całym świecie, specjalizującej się w transporcie płynów, chemikaliów i innych towarów drogą morską i lądową.

    Innowacyjne technologie, najwyższej jakości usługi oraz dbanie o bezpieczeństwo czynią naszego Klienta europejskim liderem w dziedzinie transportu płynów.

    Jeśli masz doświadczenie na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego, bardzo dobrze znasz program Symfonia, a Twój język angielski pozwala na swobodny kontakt pisemny - prześlij swoją aplikację

    Chętnie poznamy się bliżej podczas rozmowy.

    oferujemy

    • elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 9:00)
    • możliwość pracy zdalnej
    • pracę w nowoczesnym biurze w Gdyni
    • bezpłatny parking pod biurem
    • bonus roczny
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę Multisport
    • lunche firmowe
    • możliwości rozwoju w rozpoznawalnej firmie na rynku TSL

    zadania

    • planowanie, kontrolowanie i koordynowanie spraw w zakresie rachunkowości w grupie spółek
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
    • ścisła współpraca z audytorami
    • przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby zarządu, banków oraz
      instytucji zewnętrznych
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS,
      NBP, PFRON)
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
    • nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań
    • monitorowanie płatności i należności
    • prowadzanie wszystkich ewidencji księgowych
    • automatyzacja procesów
    • zamykanie okresów sprawozdawczych
    • współpraca z pozostałymi działami w grupie spółek

    oczekujemy

    • wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe w obszarze ekonomii, czy finansów i rachunkowości
    • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego
    • doświadczenie w branży transportowej, logistycznej lub spedycyjnej będzie dużym atutem
    • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt pisemny (poziom min. B1)
    • znajomości programu Symfonia
    • znajomość programu Saldeo jest mile widziana
    • znajomości polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
    • samodzielności w działaniu
    • dojrzałości biznesowej
    • łatwości w komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • umiejętności analitycznych
    • skrupulatności
    • umiejętności kierowania podległym zespołem

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • M&W INVEST Sp. z o.o.

    Główna Księgowa

    1 dzień temu

    M&W INVEST Sp. z o.o. Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:prowadzenie pełnej księgowości spółek(Grupy Spółek), · sporządzanie sprawozdań finansowych(bilansów) ,ew. współuczestniczenie przy audycie · nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości oraz działem kadr i płac · przygotowywanie sprawozdań i rapo ...

  • PERFECT CONSULTING Hanna Kąkol Rumia, Polska

    Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać. · Od ponad 25 lat działamy w branży HR. · Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości. · Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów. · Dla naszego Klien ...