Ustroń

    Elektromechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie DAF - Ustroń, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA
    EWL Solutions PSA Ustroń, Polska

    5 dni temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.

    Dla naszego klienta – autoryzowanego salonu serwisowego marki DAF obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Elektromechanik samochodowy

    Oczekiwania:

    wykształcenie kierunkowe,- doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika,
    - gotowość do nauki i rozwoju,
    - dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: poniedziałek-piątek i i dwie soboty w miesiącu ,
    - mile widziane: uprawnienia SEP.

    Zakres obowiązków:

    ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów,
    - kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
    - przeglądy techniczne,
    - montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
    - utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - wynagrodzenie od zł brutto miesięcznie,
    - nowoczesne miejsce pracy,
    - prywatną opiekę medyczna,
    - ubezpieczenie na życie i NNW,
    - bezpłatne szkolenia specjalistyczne,
    - możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
    - niezbędne narzędzia pracy,
    - ciekawa i pełna wyzwań praca,
    - przyjazna atmosfera współpracy.

  • EWL Solutions PSA Ustroń, Polska

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych. · Dla naszego kli ...