Ustroń

    Mechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie DAF - Ustroń, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA
    EWL Solutions PSA Ustroń, Polska

    6 dni temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.

    Dla naszego klienta – autoryzowanego salonu serwisowego marki DAF obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Mechanik samochodowy

    Oczekiwania:

    wykształcenie kierunkowe,

    doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika,

    gotowość do nauki i rozwoju,

    dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: poniedziałek-piątek i i dwie soboty w miesiącu ,

    mile widziane: doświadczenie w pracy jako elektromechanik.

    Zakres obowiązków:

    bieżący serwis samochodów ciężarowych,

    diagnozowanie i naprawa usterek,

    wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

    dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń.

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    wynagrodzenie od zł brutto miesięcznie,

    nowoczesne miejsce pracy,

    prywatną opiekę medyczna,

    ubezpieczenie na życie i NNW,

    bezpłatne szkolenia specjalistyczne,

    możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

    niezbędne narzędzia pracy,

    ciekawa i pełna wyzwań praca,

    przyjazna atmosfera współpracy.

  • EWL Solutions PSA Ustroń, Polska

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych. · Dla naszego kli ...