Operations Manager - ul. Lindego C, Kraków, Polska - A.B.S. Factoring SA

    A.B.S. Factoring SA
    A.B.S. Factoring SA ul. Lindego C, Kraków, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    O nas:

    A.B.S. Factoring SA jest wiodącą firmą w sektorze faktoringu, zaangażowaną w dostarczanie eksportowych rozwiązań finansowych. Jesteśmy znani na polskim rynku z innowacyjnego podejścia i dążenia do doskonałości. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy strategicznego i dynamicznego lidera, który dołączy do naszego zespołu jako Operations Manager.

    Opis stanowiska:

    Jako Operations Manager będziesz odpowiedzialny/a za nadzorowanie codziennych operacji naszej firmy, zapewniając, że nasza działalność jest wydajna, skuteczna i zgodna z naszymi celami strategicznymi. Będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu naszymi procesami operacyjnymi, optymalizacji świadczenia usług i dążeniu do doskonałości operacyjnej we wszystkich działach.

    Kluczowe obowiązki:

    • Opracowywanie i wdrażanie zasad oraz procedur operacyjnych w celu zwiększenia wydajności i skuteczności,
    • Nadzorowanie zarządzania ryzykiem i zgodności z wymogami prawnymi i regulacyjnymi,
    • Koordynacja wielofunkcyjnego zespołu w celu zapewnienia płynnego działania i doskonałego świadczenia usług,
    • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla w celu ustalenia celów strategicznych i realizacji planów operacyjnych,
    • Monitorowanie i raportowanie wydajności operacyjnej, wprowadzanie korekt w razie potrzeby w celu osiągnięcia celów biznesowych,
    • Wspieranie kultury ciągłego doskonalenia i doskonałości operacyjnej,
    • Codzienna współpraca z zewnętrznym biurem księgowym,
    • Wsparcie w podstawowych obowiązkach kadrowych – zarządzanie dokumentacją.

    Wymagania:

    • Tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej, finansów lub pokrewnej; preferowany tytuł magistra,
    • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu operacjami w branży usług finansowych,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i decyzyjne,
    • Rozumienie podstawowych przepisów finansowych i standardów zgodności,
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i kompleksowy pakiet świadczeń zdrowotnych,
    • Praca w formacie hybrydowym,
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
    • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy,
    • Możliwość bycia częścią szanowanej i etycznej organizacji.

    Dołącz do nas w A.B.S. Factoring S.A. i bądź częścią naszego zespołu