Katowice

    Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Katowice, Polska - 234 KONE Poland

    234 KONE Poland
    234 KONE Poland Katowice, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Wsparcie w nauce i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w ramach jasnych ścieżek karier;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy przy nowoczesnych i innowacyjnych technologiach, w tym 24/7 (jesteś ciekawy, dowiedz się więcej o 24/7: )
  • Kwartalny system premiowy, premię świąteczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: docelowo 5-sobowy samochód służbowy również do użytku prywatnego, smartfon;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Karta Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.
  • OD IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
  • Uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Wykształcenie techniczne, preferowe technik-elektryk lub pokrewne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.
  • Read more on

  • Otis College of Art and Design Chorzów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Date Posted: · Country: · Poland Location: · Katowicka 47, Chorzów 41-500, Poland Konserwator urządzeń dźwigowych · Lokalizacja: Bielsko-Biała · Twój zakres obowiązków: · Dokonywanie przeglądów i konserwacji przydzielonych dźwigów i schodów ruchomych, · Ocena stanu tech ...

    Date Posted: · Country: · Poland Location: · Katowicka 47, Chorzów 41-500, Poland Specjalista ds. Rozruchu i Kontroli Jakości / Adjuster · Tryb pracy : Mobilna · Twój zakres obowiązków: · Kontrola jakości zmontowanych urządzeń oraz ich rozruch i diagnostyka - uruchamiani ...

  • HRose Agency

    Serwisant Mechaniczny

    1 dzień temu

    HRose Agency Tychy, Polska

    Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach: · IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Admi ...