Tychy

    Serwisant Mechaniczny - Tychy, Polska - HRose Agency

    HRose Agency
    HRose Agency Tychy, Polska

    2 dni temu

    Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:
    IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative & Customer Support.

    Podejmij pracę u naszego Klienta (globalna firma związana z napędami i automatyzacją produkcji) i rozwiń swoją karierę zawodową.

    Wpraw w ruch cały świat na stanowisku Serwisanta Mechanicznego.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Premie kwartalne i świąteczne.
    • Rzetelne wdrożenie do pełnionych obowiązków przez wyznaczonego opiekuna.
    • Pakiet VIP Medicover oraz prezenty okolicznościowe.
    • Darmowy parking.
    • Sterylne warunki pracy, nowoczesny zakład.

    Twoje zadania:

    • Ekspertyzy i naprawy uszkodzonych urządzeń SEW w siedzibie firmy.
    • Wyjazdy serwisowe do klientów.
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej w komputerze.
    • Przyjmowanie towaru na magazyn i jego ewidencjonowanie.
    • Kontakty z klientami w zakresie uzgodnień dotyczących naprawianego sprzętu.
    • Wystawianie listów przewozowych i wysyłanie urządzeń do klientów.
    • Obsługa urządzeń dźwigowych i elektropneumatycznych.
    • Techniczna kontrola produktów.

    Będziesz idealnym Kandydatem jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie techniczne lub doświadczenie.
    • Masz doświadczenie w pracy na działach utrzymania ruchu, w serwisach mechanicznych, warsztatach samochodowych.
    • Znasz budowę maszyn i urządzeń.
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

    • Gotowość na wyjazdy serwisowe (delegacje 1-dniowe lub kilkudniowe do klienta zgodnie z harmonogramem wyjazdów),

    Rekrutacja

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem: Róża Janowicz tel.:
    2. Spotkanie z Kierownikiem Działu Serwisu, informacja zwrotna w ciągu 7 dni.

  • Dwabe Sp. Z O.o.

    Serwisant Mechaniczny

    1 tydzień temu

    Dwabe Sp. Z O.o. Tychy, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Czy chciałbyś pracować w renomowanej firmie, która ceni swoich pracowników i oferuje możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi pracy? Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacyjny, jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędowych i automatyzacji. · Jeśli jesteś o ...