Miejsca pracy

    Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Polska - KONE

    KONE
    KONE Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Konserwator Urządzeń Dźwigowych

    Twój zakres obowiązków

    • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;
    • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

    Nasze wymagania

    • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
    • Uprawnienia SEP do 1 KV;
    • Wykształcenie techniczne, preferowe technik-elektryk lub pokrewne;
    • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.

    To oferujemy

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
    • Wsparcie w nauce i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w ramach jasnych ścieżek karier;
    • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
    • Możliwość pracy przy nowoczesnych i innowacyjnych technologiach, w tym 24/7 (jesteś ciekawy, dowiedz się więcej o 24/7: Inteligentny serwis 24/7 )
    • Kwartalny system premiowy, premię świąteczną;
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: docelowo 5-sobowy samochód służbowy również do użytku prywatnego, smartfon;
    • Benefity: prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny; dodatkowe ubezpieczenie na życie; karta MyBenefit (z możliwością wyboru Multisport); Program Wsparcia Pracowników

  • KONE Polska

    Witaj kandydacie Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Konserwator Urządzeń Dźwigowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji · Konserwator Urządzeń Dźwigowych · Twój zakres obowiązków · Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów ...

    Witaj kandydacie Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji · Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych · Twój zakres obowiązków · Pomocnik konserwatora pracuje obok doświadczonego ...