Miejsca pracy

    Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych - Polska - KONE

    KONE
    KONE Polska

    2 tygodnie temu

    Witaj kandydacie Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji

    Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

    Twój zakres obowiązków

    • Pomocnik konserwatora pracuje obok doświadczonego Konserwatora i nabywa wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie;
    • Oczekujemy gotowości i chęci nauki, oraz przygotowania do egzaminów UDT uprawniających do samodzielnej pracy

    Nasze wymagania

    • Zdania uprawnień SEP do 1 kV przed rozpoczęciem pracy
    • Wykształcenia min średniego techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego
    • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
    • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    To oferujemy

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych
    • Bogaty pakiet szkoleń technicznych
    • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami w tym serwis 24/7
    • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Finansowanie egzaminów SEP i UDT (kat. I i II)
    • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny
    • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit, włączając kartę Multisport)
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
    • Pakiet wsparcia dla pracowników (włączając doradztwo prawne, finansowe, psychologiczne)

  • KONE Polska

    Witaj kandydacie Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Konserwator Urządzeń Dźwigowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji · Konserwator Urządzeń Dźwigowych · Twój zakres obowiązków · Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów ...

    Konserwator Urządzeń Dźwigowych · Twój zakres obowiązków · Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE; · Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami. · Nasze wymagania · Uprawnienia UDT kat. I do ko ...