Rzeszów

    Specjalista ds. Utrzymania i Uruchamiania Sieci - Rzeszów, Polska - Solutions 30

    Solutions 30
    Position titleSpecjalista ds. Utrzymania i Uruchamiania SieciKatowice, Siemianowice Śląskie, Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Kraków, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, RzeszówOpis stanowiska

    Solutions30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.
    Solutions30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

    Krótki opis stanowiska: Wykonywanie prac serwisowych oraz wymiana podzespołów na stacjach bazowych telefonii komórkowej, transport sprzętu.

    Profil kandydata

    Od kandydatów oczekujemy:
    - wykształcenia technicznego preferowane w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
    - samodzielności w działaniu i chęci do pracy
    - gotowości do podróży służbowych
    - przynajmniej podstawowej obsługi komputera obsługi komputera i pakietu office
    - braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości– warunek konieczny
    - doświadczenia w pracy na wysokości przy użyciu dostępu linowego
    - prawa jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:
    - znajomość sprzętu telekomunikacyjnego i praktyka w jego instalacji i konfiguracji
    - posiadanie uprawnień SEP do 1kV
    - znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

    Nasza oferta

    Oferujemy:
    - pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    - możliwości rozwoju osobistego
    - pakiet socjalny – medyczny, sportowy
    - zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży

  • Kronospan Mielec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska · Nazwa stanowiska · Kierownik ds. Sieci Strefa Płyt/Franchising Manager- Board Zone · Rodzaj zatrudnienia · Pełny etat · O nas · Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie ...

  • Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec, Polska

    · Obowiązki:Budowa i rozwój kanału dystrybucji w oparciu o sieć Autoryzowanych Punktów Usługowo- Handlowych pod nazwą Strefa Płyt · Weryfikacja oraz ocena potencjału rynku i lokalizacji pod kątem standardów sieci Strefa Płyt · Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i ustalanie ...