Mielec

    Kierownik ds. Sieci Strefa PłytFranchising Manager- Board Zone - Mielec, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Mielec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Kierownik ds. Sieci Strefa Płyt/Franchising Manager- Board Zone

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

    Twój zakres obowiązków:

    Budowa i rozwój kanału dystrybucji w oparciu o sieć Autoryzowanych Punktów Usługowo-Handlowych pod nazwą Strefa Płyt
    - Weryfikacja oraz ocena potencjału rynku i lokalizacji pod kątem standardów sieci Strefa Płyt
    - Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i ustalanie warunków przystąpienia do sieci Strefa Płyt
    - Koordynacja procesu uruchamiania nowych punktów partnerskich
    - Nadzór nad autoryzowaną siecią sklepów firmowych na terenie całego kraju
    - Monitorowanie i ocena wyników sprzedażowych punktów franczyzowych
    - Przygotowywanie i realizacja strategii sprzedażowych i marketingowych
    - Monitoring działań konkurencji

    Nasze wymagania:

    Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży meblarskiej (mile widziane w akcesoriach)
    - Wiedza z zakresu budowania strategii i procesu sprzedaży
    - Gotowość do pracy w terenie i częstych podróży służbowych na terenie kraju
    - Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
    - Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    - Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację celu.

    Co oferujemy

    Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    - Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników
    - Profesjonalne wdrożenie i wsparcie Zespołu
    - Niezbędne narzędzia do pracy; samochód służbowy, laptop, telefon
    - Dostęp do platformy e-learningowej
    - Nieodpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
    - Program rekomendacji pracowników

  • blau direkt

    Senior PHP Developer

    blau direkt Fabryczna , Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ABOUT US · We are blau direkt · Infrastructure service provider for brokerage companies in the insurance industry. Our business is to provide infrastructure services to insurance brokers. We manage data, documents, claims, and most importantly: communication blau direkt facilitat ...