Gliwice

    Specjalista ds. controllingu - Gliwice, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group background
    Opis

    Req ID Gliwice, Poland

    Twoje zadania

  • Analiza i kalkulacja standardowych kosztów wytworzenia, produkcji,
  • weryfikacja odchyleń,
  • badanie rentowności produktów,
  • Dokonywanie wycen bieżących zmian produktowych,
  • Kalkulacja cen dla jednostek powiązanych,
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciach miesiąca oraz przygotowywaniu prognoz finansowych,
  • Udział w procesie przygotowania budżetu rocznego,
  • Usprawnienia (automatyzacja) istniejących procesów,
  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne,
  • 3-5 letnie doświadczenie w dziale finansowym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point),
  • Dobra znajomość systemu SAP (S4Hana będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, elastyczność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych,
  • Znajomość narzędzi Power BI i Power Query będzie dodatkowym atutem,
  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Obszerny pakiet benefitów z różnych obszarów
  • Szansę na rozwój w nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Możliwość realizacji zróżnicowanych zadań w interesujących projektach

  • Moltton Zabrze, Polska

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowi ...

  • Moltton Sosnowiec, Polska

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla · Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Controllingu dla Naszego klienta z globalnej, międz ...

  • BUSINESS BRIDGE GROUP Sp. z o.o. Katowice, Polska

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferuje ...