Zabrze

    Specjalista ds. controllingu - Zabrze, Polska - Moltton

    Moltton

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Specjalista ds. controllingu

    Miejsce pracy: Zabrze

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. controllingu.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie raportów finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, przepływy pieniężne),
    • Tworzenie budżetów, miesięcznych planów prognoz i analiz, analizowanie odchyleń budżetowych,
    • Określanie rezerw,
    • Promowanie, prowadzenie i wdrażanie procedur, procesów, narzędzi, raportów w celu prowadzenia analiz finansowych przy współpracy z przełożonym,
    • Współpraca z przełożonym i kadrą managerską w celu kontrolowania wszystkich kosztów i wyników zakładu,
    • Współpraca z kluczowymi członkami firmy w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy oraz proponowanie działań naprawczych i inicjatyw oszczędnościowych w celu zwiększenia rentowności.
    • Wspieranie i proponowanie usprawnień mających na celu poprawę i rozwój procesów i narzędzi finansowych i kontrolnych,
    • Współpraca z instytucjami audytowymi i audytorami,
    • Praca z systemem SAP.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne,
    • Dobra znajomość MS Office,
    • Mile widziana znajomość SAP.

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
    • Umowę o pracę,
    • Pakiet benefitów,
    • Możliwość rozwoju,
    • Przyjazną atmosferę pracy.

  • ZF Group Gliwice, Polska

    Req ID Gliwice, Poland · Twoje zadania · Analiza i kalkulacja standardowych kosztów wytworzenia, produkcji, · weryfikacja odchyleń, · badanie rentowności produktów, · Dokonywanie wycen bieżących zmian produktowych, · Kalkulacja cen dla jednostek powiązanych, · Aktywne uczestn ...

  • Moltton Sosnowiec, Polska

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla · Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Controllingu dla Naszego klienta z globalnej, międz ...

  • BUSINESS BRIDGE GROUP Sp. z o.o. Katowice, Polska

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferuje ...