Wrocław

    Stażysta w Air&Sea - Wrocław, Polska - DSV

    DSV
    DSV Wrocław, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    DSV background
    Opis

    Time Type:

    Full Time

    Twój zakres obowiązków:

  • Codzienna współpraca z doświadczonymi spedytorami
  • Wsparcie w obsłudze kluczowych klientów spółki
  • Udział w poszczególnych etapach organizacji transportu lotniczego i morskiego
  • Realizacja zadań powierzonych przez opiekuna stażu
  • Nasze wymagania:

  • Potrafisz dobrze zorganizować swój czas pracy
  • Lubisz i potrafisz pracować w zespole, jasno komunikujesz swoje potrzeby
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (B2)
  • Posiadasz status studenta
  • Posiadasz prawo do pracy na terenie UE
  • Praktycznie posługujesz się komputerem, szczególnie w zakresie MS Office
  • To oferujemy:

  • Opiekę doświadczonego pracownika
  • Wyjazdy studyjne do innych oddziałów w Polsce i nauka specyfiki naszej pracy w praktyce
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Zaświadczenie o ukończonym stażu
  • Harmonogram pracy dostosowany do Twojego planu studiów
  • DSV – Global transport and logistics

  • Schaeffler

    Logistics Intern

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    Schaeffler Wrocław, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Schaeffler is a dynamic global technology company and its success has been a result of its entrepreneurial spirit and long history of private ownership. Does that sound interesting to you? As a partner to all of the major automobile manufacturers, as well as key players in the ae ...

    Junior Transport Operations Specialist

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Schaeffler Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin