Opole

    Operator Maszyn w Prototypowni - Opole, Polska - Neapco

    Neapco
    Opis

    Jesteśmy producentem komponentów

    dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: BMW, Ford, VW, Daimler i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród najlepszych pracodawców w regionie.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy, wśród obecnych pracowników Neapco poszukujemy kandydatów do pracy w obszarze Prototypowni na stanowisku:

    Operator maszyn w Prototypowni

    (obszar PD - Rozwój Produktu)

    Zadania na stanowisku:

  • Realizowanie procesów obróbczych komponentów prototypowych na maszynach CNC zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Dokonywanie częstej kontroli jakości i pomiarów wyrobów wg. karty kontroli
  • Monitorowanie i kontrolowanie pracy maszyny
  • Wprowadzanie korekt do ustawień maszyny i wymiana narzędzi obróbczych
  • Współpraca z innymi obszarami firmy
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne (specjalność obróbka skrawaniem / CNC lub pokrewne)
  • Znajomość procesów produkcyjnych i obróbczych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dokładność i terminowość
  • Zdolności techniczne
  • Chęć nauki i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku przez doświadczony zespół
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Różnorodne zadania - praca przy produkcji jednostkowej
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Informacje dodatkowe:

  • Rekrutacja jest prowadzona wewnętrznie
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Aplikuj

  • Neapco Opole, Polska

    Neapco Europe Sp. z o.o. - Oferty Pracy · PL EN · Oferty · Opis · Formularz · Inżynier Procesu w Prototypowni (rekrutacja wewnętrzna) · Data wygaśnięcia: Liczba wakatów: 1 Regiony: opolskie Praszka · Jesteśmy producentem półosi napędowych oraz odlewów aluminiowych dla n ...