Opole

    Inżynier Procesu w Prototypowni - Opole, Polska - Neapco

    Neapco
    Neapco Opole, Polska

    12 godzin temu

    Opis

    Neapco Europe Sp. z o.o. - Oferty Pracy

  • PL EN
  • Oferty
  • Opis
  • Formularz
  • Inżynier Procesu w Prototypowni (rekrutacja wewnętrzna)

    Data wygaśnięcia: Liczba wakatów: 1 Regiony: opolskie Praszka

    Jesteśmy producentem półosi napędowych oraz odlewów aluminiowych dla największych marek w branży motoryzacyjnej: BMW, Ford, VW, Opel, Daimler i wielu innych. Możemy pochwalić się wieloletnią tradycją - Neapco świętowało w tym roku 100-tną rocznicę działalności. Zatrudniamy ponad 900 pracowników w Praszce oraz ponad 3000 na świecie. Posiadamy certyfikaty z zakresu ISO 14001, ISO 45001 i IATF. Cenimy różnorodność, partnerstwo i pracę zespołową, a ciągłe doskonalenie wpisane jest w naszą codzienność.

    Obecnie, spośród pracowników Neapco, do zespołu Rozwoju Produktu (PD) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Inżynier Procesu w Prototypowni Półosi

    Główne zadania:

  • Programowanie i ustawianie maszyn CNC oraz projektowanie tras narzędziowych
  • Przygotowanie dokumentacji procesowej dotyczącej procesu obróbki komponentów prototypowych
  • Opracowanie i prowadzenie nadzoru nad dokumentacją wykonawczą z uwzględnieniem specyficznych wymagań klienta
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą prototypów w zdefiniowanych systemach, np. MS Teams, Sharepoint, PD database, SAP.
  • Ciągłe usprawnianie swojej pracy i poszukiwanie rozwiązań poprawiających wydajność
  • Współpraca z działem Jakości, Zakupów, Inżynierią Rozwoju Dostawców, Inżynierią Procesów, Inżynierią Komponentu, Aplikacją itp.
  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze CAM: programowanie CNC oraz projektowanie tras narzędziowych
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do projektowania tras narzędziowych, modelowania 3D itp.
  • Dobra wiedza zawodowa, w tym znajomość procesów obróbczych metali, procesu hartowania i rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS-Office
  • Komunikatywność, pomysłowość i umiejętność współpracy w zespole
  • Oferujemy:

  • Realne perspektywy dalszego rozwoju - uczestnictwo w szkoleniach i wymianę doświadczeń z doświadczonym zespołem
  • Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym z (GM, BMW, VW, Ford itp.)
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Informacje dodatkowe: rekrutacja wewnętrzna