Warsaw

    Projektant branży mostowej - Warsaw, Polska - HRK SPÓŁKA AKCYJNA

    HRK SPÓŁKA AKCYJNA

    Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

    ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

    • udział przy pracach związanych z optymalizacją projektów zarówno na etapie przygotowania oferty, jak i projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego/technicznego;
    • wykonywanie optymalizacji rozwiązań zgodnie z przyjętymi przez firmę standardami;
    • koordynacja międzybranżowa;
    • współpraca z inżynierami, kierownikami robót, kierownikami budów;
    • pełnienie nadzoru w czasie realizacji obiektów inżynierskich.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku inżynieria lądowa (specjalizacja mostowa);
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta;
    • uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej mostowej bez ograniczeń;
    • znajomość programów AutoCad, Sofistik, pakietu MS Office, a także programów wspomagających obliczenia posadowień obiektów inżynierskich (pakiet ForGeo, Geo5);
    • znajomość zagadnień z zakresu projektowania mostów oraz obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych;
    • zaangażowanie, samodzielność, a przy tym umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego vs języka niemieckiego;

    OFERUJEMY:

    • pracę u jednego z liderów wśród generalnych wykonawców z branży budowlanej;
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • zakres obowiązków pozwalający na rozwój zawodowy;
    • niezbędne narzędzia pracy, a dodatkowo bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit czy opieka medyczna;

  • NES Global Talent

    Projektant Branży Mostowej

    1 tydzień temu

    NES Global Talent Warszawa, Polska

    Wymagania:Wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo, specjalność Mosty · Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu infrastrukturalnym (mosty) · Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności inżynieria mostowa · Praktyczna znajomość aktów prawnych i norm z zakresu bu ...

  • HRK SPÓŁKA AKCYJNA Warsaw, Polska

    Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie. · ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW: · Pełnienie wiodącej roli w pracach projektowych w swojej branży · Analiza rozwiązań technicznych i materiałów pod kątem doboru ...