Warsaw

    Projektant branży mostowej - Warsaw, Polska - HRK SPÓŁKA AKCYJNA

    HRK SPÓŁKA AKCYJNA

    Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

    ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

    • Pełnienie wiodącej roli w pracach projektowych w swojej branży
    • Analiza rozwiązań technicznych i materiałów pod kątem doboru technologii lub metod budowlanych
    • Weryfikacja poprawności i optymalizacja rozwiązań projektowych, sporządzanie przedmiarów robót
    • Dbanie o terminową realizację projektów: udział w przygotowaniu i przestrzeganiu harmonogramów realizacji prac projektowych
    • Komunikacja z projektantami, podwykonawcami i innymi działami w celu koordynacji prac
    • Skuteczne dostarczanie projektów branżowych do Lidera Projektu oraz zapewnianie, że będą wykonywane w terminie i zgodnie z wymaganiami Klienta oraz wytycznymi Lidera Projektu
    • Komunikacja i koordynacja przygotowywanych projektów z innymi zespołami technicznymi
    • Branie czynnego udziału w komunikacji z Klientem oraz spełnianie wymagań projektowych Klienta.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo o specjalności mosty
    • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu infrastrukturalnym (mosty)
    • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności inżynieria mostowa będą dodatkowym atutem
    • Znajomość Polskiego Prawa Budowlanego, Norm i Standardów w swojej branży
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • Biegła znajomość programów inżynierskich: AutoCAD i innych programów CAD, mile widziana znajomość programów Revit, Tekla i Sofistik.

    OFERUJEMY:

    • Rozwój w międzynarodowym biurze projektowym
    • Możliwość realizacji prestiżowych projektów infrastrukturalnych
    • Pakiet benefitów (tj. opieka medyczna, karta multisport, dostęp do platformy wellbeing)
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Możliwość pracy hybrydowej.

  • HRK SPÓŁKA AKCYJNA Warsaw, Polska

    Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie. · ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW: · udział przy pracach związanych z optymalizacją projektów zarówno na etapie przygotowania oferty, jak i projektu budowlanego o ...

  • NES Global Talent

    Projektant Branży Mostowej

    1 tydzień temu

    NES Global Talent Warszawa, Polska

    Wymagania:Wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo, specjalność Mosty · Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu infrastrukturalnym (mosty) · Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności inżynieria mostowa · Praktyczna znajomość aktów prawnych i norm z zakresu bu ...