Wola Krzysztoporska

    Technik Automatyk - Wola Krzysztoporska, Polska - Kaufland

    Kaufland
    Kaufland Wola Krzysztoporska, Polska

    4 dni temu

    KAUFLAND background
    Opis

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania:

  • bieżący nadzór nad instalacjami/urządzeniami w obszarze techniki automatycznej
  • kontrole instalacji automatycznych (inspekcje, przeglądy) zgodnie z przyjętym planem prewencji
  • diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz awarii
  • konserwacje i remonty instalacji/urządzeń mające na celu utrzymanie ich dostępności dla działów produkcyjnych
  • dokumentowanie wykonanych prac (wersja elektroniczna w aplikacji mobilnej na tablecie)
  • Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).
  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego o profilu: automatyk, mechanik, mechatronik, elektronik, elektryk
  • znajomości podstaw automatyki, elektrotechniki, mechaniki - w tym umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego, a także znajomości zagadnień związanym z serwisowaniem urządzeń/instalacji (mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu)
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • świadectwa kwalifikacji do obsługi urządzeń elektroenergetycznych (wymagane: E1 do 1 kV, mile widziane: E2 - cieplne, E3 - gazowe)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Ваша контактна особа з підбору персоналу

    Agnieszka Marczak

    Для зручності читання в тексті ми використовуємо форму звертання чоловічого роду. Звісно, у Kaufland раді люди будь-якої статі.

    Ви можете знайти нашу політику конфіденційності українською мовою .

  • HSS Work

    Rekruter - Freelancer

    1 dzień temu

    HSS Work Łódź, Polska

    Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na obszarze całej Polski. Nasze biuro mieści się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla branż takich jak przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT. Współpracujemy z klientami takimi jak Z ...