Łódź

    Rekruter - Freelancer - Łódź, Polska - HSS Work

    HSS Work

    Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na obszarze całej Polski. Nasze biuro mieści się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla branż takich jak przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT. Współpracujemy z klientami takimi jak Zalando, H&M, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wieloma innymi.

    Poszukujemy osób, które chciałyby podjąć się dodatkowych projektów po godzinach pracy na etacie lub pracować na co dzień jako freelancerzy.

    Krótki opis

    Zakres obowiązków

    Otrzymasz dostęp do platformy, z której będziesz mógł/mogła wybrać projekt, który chcesz realizować. Współpraca opiera się na prostych zasadach: rekomendujesz kandydata, my przeprowadzamy dalszy proces rekrutacyjny u naszego klienta, a gdy kandydat rozpocznie pracę, wypłacamy Ci prowizję. Nie wymagamy stałego raportowania z Twoich działań, zapewniamy Ci swobodę w realizowaniu projektów przy użyciu Twoich zasobów.

    Wymagania

    Oczekujemy, że posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji end-to-end i jesteś samodzielnym specjalistą. U nas głównie zajmiesz się rekrutacjami do branży technicznej na stanowiska takie jak Technik Utrzymania Ruchu, Automatyk, Inżynier, Konstruktor. Oprócz tych, oferujemy również stanowiska specjalistyczne z branży budowlanej, takie jak Majster Budowy, Kierownik Budowy, a także projekty z obszaru finansów i stanowiska white-collar

    Oferujemy

    Współpracujemy na podstawie umowy zlecenia lub umowy B2B. Za każdy zrealizowany projekt wypłacamy Ci jednorazową prowizję, niezależną od liczby dni przepracowanych przez Twojego kandydata. Nie będziesz miał/miała miesięcznych targetów do wyrobienia; współpraca jest elastyczna – realizujesz projekt, gdy znajdziesz na to czas.

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    rekruter - freelancer

    1 tydzień temu

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Łódź, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...