Bażanowice

    Inżynier Industrializacji - Bażanowice, Polska - Teamquest Sp. Z O.o.

    Teamquest Sp. Z O.o.
    Teamquest Sp. Z O.o. Bażanowice, Polska

    Znalezione w: Jobs Search PL C2 - 4 godziny temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Dla Klienta, który jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych.

    Dostarczają nowoczesne rozwiązania do zarządzania pomiarami wody oraz energii zwiększając kontrolę nad ich zużyciem.

    Inżynier Industrializacji - Elektronik Oferujemy: spotkania integracyjne kawa / herbata dodatkowe świadczenia socjalne bony żywieniowe dofinansowanie wypoczynku wyprawka dla dziecka wyprawka szkolna paczki świąteczne możliwość pracy przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającym się środowisku program rekomendacji pracowników pikniki rodzinne Obowiązki: udział w projektach industrializacji produktów - przygotowywanie specyfikacji technicznych, współpraca z dostawcami, analiza ofert, nadzór nad wykonaniem linii produkcyjnych, maszyn, oprzyrządowania oraz dokonywanie ich odbiorów, uruchamianie nowych procesów produkcyjnych zgodnie z założonymi wymaganiami jakościowymi, technologicznymi i ekonomicznymi, adaptowanie systemów testowych urządzeń elektronicznych dla nowych wyrobów, wspieranie działu R&D w tworzeniu i rozwoju urządzeń elektronicznych (hardware & firmware), nadzorowanie i wykonywanie prototypów.

    Dodatkowo: możliwa jest tylko umowa o pracę w przypadku choroby możliwa jest praca zdalna Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek elektronika bądź pokrewny), minimum 2-lenie doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu technologii produkcji elektroniki, doświadczenie w programowaniu obiektowym, dobra znajomość języka angielskiego (min.

    B1).
    Dodatkowe atuty: znajomość środowiska Lab VIEW.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Team Quest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Team Quest

    Inżynier Industrializacji

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Team Quest Bażanowice, Polska Umowa o pracę

    Zadania: · udział w projektach industrializacji produktów - przygotowywanie specyfikacji technicznych, współpraca z dostawcami, analiza ofert, · nadzór nad wykonaniem linii produkcyjnych, maszyn, oprzyrządowania oraz dokonywanie ich odbiorów, · uruchamianie nowych procesów prod ...

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Realizowane zadania: · udział w projektach industrializacji produktów - przygotowywanie specyfikacji technicznych, współpraca z dostawcami, analiza ofert, · nadzór nad wykonaniem linii produkcyjnych, maszyn, oprzyrządowania oraz dokonywanie ich odbiorów, · uruchamianie nowych p ...

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu