Inżynier Industrializacji - Bażanowice, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest Bażanowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Realizowane zadania:

  • udział w projektach industrializacji produktów - przygotowywanie specyfikacji technicznych, współpraca z dostawcami, analiza ofert,
  • nadzór nad wykonaniem linii produkcyjnych, maszyn, oprzyrządowania oraz dokonywanie ich odbiorów,
  • uruchamianie nowych procesów produkcyjnych zgodnie z założonymi wymaganiami jakościowymi, technologicznymi i ekonomicznymi,
  • adaptowanie systemów testowych urządzeń elektronicznych dla nowych wyrobów,
  • wspieranie działu R&D w tworzeniu i rozwoju urządzeń elektronicznych (hardware & firmware),
  • nadzorowanie i wykonywanie prototypów.
  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek elektronika bądź pokrewny),
  • minimum 2-lenie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu technologii produkcji elektroniki,
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Firma oferuje:

  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • Mile widziane:

  • znajomość środowiska LabVIEW.
  • Inne:

  • możliwa jest tylko umowa o pracę
  • w przypadku choroby możliwa jest praca zdalna