Embedded Software Quality Engineer Testing - Legnicka, Wrocław, Polska - Bergman Engineering

    Bergman Engineering
    Bergman Engineering Legnicka, Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy Kandydata/-tki do budowania nowo powstającego zespołu R&D dla międzynarodowej firmy z branży rozwiązań dla przemysłu i produkcji.

    Zadania:

    • Testowanie systemów wbudowanych
    • Projektowanie i rozwój testów manualnych oraz testów automatyzujących (C#, MSTest)
    • Analiza specyfikacji oprogramowania
    • Raportowanie wyników testów oraz zgłaszanie błędów oprogramowania
    • Współpraca w ramach zespołów projektowych oraz innymi międzynarodowymi zespołami USA, Francja)

    Oczekiwania:

    • 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie testowania oprogramowania wbudowanego
    • Doświadczenie w projektach rozwoju systemów embedded
    • Doświadczenie w automatyzacji testów
    • Doświadczenie w pracy z technologią C#, JAVA
    • Znajomość diagramów UML
    • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji SVN lub GIT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
    • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych w kraju i za granicą

    Mile widziane:

    • Znajomość QT
    • Znajomość Linux Embedded

    Nasz Klient oferuje:

    • Udział w rozwoju nowych zespołów i produktów
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
    • Pracę w systemie hybrydowym (tryb uzależniony od realizowanych projektów oraz ustaleń z przełożonym, jednak zbliżony do poziomu 50% pracy z biura i 50% pracy zdalnej)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szeroki pakiet benefitów: PPE, fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, szkoleń i rozwoju, dofinansowanie okularów, bonusy świąteczne oraz wydarzenia integracyjne
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.