Gdańsk

    Kierownik obiektu - Sopot, Polska - Apleona Polska sp. z o.o.

    Apleona Polska sp. z o.o.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

    Kierownik obiektu

    Zadania:

    • Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu,
    • Współpraca z Klientem/Zarządcą,
    • Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek,
    • Rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej,
    • Koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi z zakresu umowy,
    • Zatwierdzanie protokołów wynikających z realizowanych prac,
    • Raportowanie

    Wymagania:

    • 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem techników utrzymania obiektu odpowiedzialnym za eksploatację techniczną obiektu użyteczności publicznej wyposażonego w automatykę budynkową (tj. BMS, p.poż., wentylację i klimatyzację)
    • Wykształcenie techniczne,
    • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu infrastruktury budynkowej,
    • Znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych,
    • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
    • Uprawnienia SEP E i D
    • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
    • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

  • STRABAG PFS Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · koordynowanie kompleksowych działań dotyczących obsługi technicznej obiektów komercyjnych · organizacja pracy podległych pracowników · współpraca z innymi działami Spółki · nadzór nad wykonywaniem prac serwisowych, konserwacyjnych oraz usuwaniem bieżących awarii insta ...

  • Apleona Polska sp. z o.o. Gdynia, Polska

    Zadania: · Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu, · Współpraca z Klientem/Zarządcą, · Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek, · Rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej, · Koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi ...

  • Grupa Progres

    Facility Manager

    2 dni temu

    Grupa Progres Tczew, Polska

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: · Kierownik Obiektu · Twój zakres obowiązków: · za utrzymanie ruchu i utrzymanie całości infrastruktury obiektowej poprzez bieżące zarządzanie obiektem, · zapewnienie bezpieczeństwa personelu i infrastruktury, z której korzysta ...