Szczecin

    Kierownik ds. Logistyki - Szczecin, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Kierownika ds. Logistyki.

    Główne zadania:

    • Opracowanie i wdrażanie kluczowych wskaźników, w celu optymalizacji procesów logistycznych.
    • Zarządzanie wartością zapasów i optymalizacja kosztów związanych z magazynowaniem.
    • Nadzorowanie pracy w systemie MRP w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
    • Zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi, w tym odbiorem, przechowywaniem i wysyłką towarów.
    • Zarządzanie procesami związanymi z planowaniem produkcji.
    • Planowanie zdolności produkcyjnych w oparciu o prognozy sprzedaży i plany rozwoju firmy.
    • Sporządzanie i prezentacja regularnych raportów oraz statystyk.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub pokrewne).
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
    • Znajomość systemów MRP oraz doświadczenie w zarządzaniu zapasami i planowaniu produkcji.
    • Doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy z dużą ilością danych.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje interpersonalne.
    • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem i delegowaniu zadań.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę.
    • Szeroki pakiet benefitów prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie na życie, szkolenia podnoszące kwalifikacje).

  • LSJ HR Group Szczecin, Polska

    Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Planowania i Logistyki Produkcji - osoby, która wdroży procesy maksymalnie wykorzystujące możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa oraz zoptymalizuje koszty logistyki i zakupu surowców. · Ma ...

  • Europa Systems Sp. z o.o. Żabów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie · ...

  • Europa Systems Spółka z o.o. Żabów, Polska