Żabów

    Młodszy kierownik projektu ds. sourcingu - Żabów, Polska - Europa Systems Spółka z o.o.

    Europa Systems Spółka z o.o.
    Europa Systems Spółka z o.o. Żabów, Polska

    1 tydzień temu

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować Dołącz do naszego zespołu jako: Młodszy kierownik projektu ds. sourcingu
    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

    W ramach strategii, którą nasza firma realizować będzie w latach planujemy rozszerzyć portfel naszych produktów o nowe pozycje. Osoba, która obejmie stanowisko Młodszego kierownika projektu ds. sourcingu odpowiedzialna będzie za wdrożenie ich od a do z na podstawie planów i założeń, które jako organizacja stworzyliśmy. Jest to rola samodzielna, w której to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała Twoja praca. Jesteś sobie sterem i okrętem, ale kapitana na pewno Tobie nie zabraknie - swoją wiedzą i wsparciem będzie Tobie służył kierownik działu, Tomek.

    Twoje zadania:

    • Wdrażanie nowych produktów do oferty firmy zgodnie z przyjętą strategią firmy:
    • Poszukiwanie danych produktów;
    • Benchmark rynku;
    • Nawiązywanie relacji z firmami (poprzez rozmowy telefoniczne, spotkania on-line, a także bezpośrednie);
    • Weryfikacja produktów pod względem technicznym (przy wsparciu kolegów z poszczególnych działów);
    • Negocjowanie umów i warunków współpracy w zakresie technicznym i komercyjnym;
    • Szkolenie działów wewnętrznych pod kątem wprowadzanych do oferty produktów;
    • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie wymiany informacji o pozyskanych produktach;
    • Analiza rynku maszyn i urządzeń.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: budowa maszyn i mechanika, mechatronika, logistyka produkcji);
    • Wiedza z zakresu umów handlowych;
    • Umiejętność zarządzania ryzykiem;
    • Umiejętności negocjacyjne;
    • Znajomość angielskiego min. na poziomie B2;
    • Samodzielność w działaniu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

    Twoje korzyści:

    • Brak kosztów związanych z dojazdami do/z pracy dla osób mieszkających w Szczecinie lub Stargardzie - organizujemy car-sharing dla naszych pracowników;
    • Różnorodne benefity odpowiadające potrzebom naszych pracowników: opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny MyBenefit, platforma e-learningowa do nauki j. obcych, zniżki na studia, premie świąteczne z ZFŚS;
    • Premie kwartalne;
    • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
    • Współpraca oparta o szacunek i wiedzę.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych przez Europa Systems Sp. z o.o. na aplikowane przeze mnie stanowisko. Europa Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Żabów 76B, Pyrzyce, jako Administrator Danych Osobowych, informuje Pana/Panią, iż:
    1) Inspektorem Ochrony Danych w Europa Systems jest Pan Łukasz Wielgosz, adres e-mail: ;
    2) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenie rekrutacji, podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą - art. 6 ust. 1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych;
    3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez 12 miesięcy od wysłania CV;
    4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawa przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;5) Od 25 maja 2018r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Oświadczam, że zapoznałem/am się z powyższą Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

  • Europa Systems Sp. z o.o. Żabów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie · ...