Dąbrowa Górnicza

    Chief coordinator - Dabrowa Gornicza, Polska - ArcelorMittal

    ArcelorMittal
    ArcelorMittal Dabrowa Gornicza, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    ArcelorMittal Business Center of Excellence poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko

    Chief coordinator

    Obowiązki:

    • Koordynowanie projektu w zakresie procesów księgi głównej (GL) , miesięcznego raportowania sprawozdania finansowego w ramach migracji na nowy system SAP
    • Wsparcie zespołu w komunikacji z klientami oraz współpraca z innymi działami w ramach wdrażania spółek na nowy system finansowy
    • Wsparcie i koordynowanie zespołu przy wdrażaniu nowego projektu
    • Wykonywanie czynności na zamknięcie miesiąca oraz wykonywanie raportów na prośbę klienta

    Wymagania:

    • Dobra znajomość przepisów księgowych oraz znajomość sprawozdania finansowego
    • Doświadczenie w zamknięciach miesiąca
    • Mile widziane doświadczenie w migracji systemu
    • Bardzo dobra znajomość excela
    • Znajomość systemu SAP warunek konieczny
    • Język angielski na poziomie B2/C1

    Co oferujemy:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Pluxee LunchPass
    • Kursy językowe
    • model pracy hybrydowej
    • Żłobek/Prezdszkole dla dzieci pracowników

  • Johnson Electric

    Chief Accountant

    Johnson Electric Będzin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Currently we are seeking a Chief Accountant to lead all financial accounting related activities of our Będzin plant in Poland. The position will also play a key role in the efficient completion of our ongoing and significant industrial investment project, that is creating the bas ...

  • TÜV Rheinland

    Senior General Ledger Accountant with German

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    TÜV Rheinland Katowice, Polska Permanent W pełnym wymiarze godzin

    Date Posted: · Senior General Ledger Accountant with German (w/m/d) · General information · Location Katowice · Type of contract Permanent · Full Time · Occupational field Business & Administration · Job-ID 9596 · About us · TÜV Rheinland is a leading global independent test ...