Żory

    Ślusarz Narzędziowy - Zory, Polska - Extral Sp. z o.o.

    Extral Sp. z o.o.
    Extral Sp. z o.o. Zory, Polska

    6 dni temu

    Extral postrzegany jest na rynku jako rzetelna, wiarygodna firma znana z wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Rodzinny styl prowadzenia i zarządzania, konsekwentna realizacja strategii rozwoju, oparta na innowacyjności oraz na wartości kapitału ludzkiego to niewątpliwie atuty decydujące o dotychczasowym sukcesie Extral na rynku branżowym. Celem firmy Extral jest ciągły rozwój oferowanych usług, wzrost możliwości produkcyjnych oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii i produktów.​

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowanie narzędzi (matryc) do produkcji
    • obsługa linii do trawienia matryc
    • obsługa piaskarki
    • proste prace ślusarskie
    • współpraca z działem produkcyjnym

    Nasze wymagania

    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
    • chęć do pracy i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole

    To oferujemy

    • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja
    • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
    • możliwość ubezpieczenia grupowego
    • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej
    • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    • przepłacone karty do automatów żywieniowych
    • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i Multisport
    • dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników

    "Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma EXTRAL Sp. z o. o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, Żory, KRS: , NIP: , REGON:
    2. W celu udzielenia informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych w osobie p. Bożeny Krawczuk. Wszelkie informacje prosimy kierować na skrzynkę mailową Inspektora ochrony danych:
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie:

    wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) - art. 22 Kodeksu Pracy przy rekrutacji na umowę o pracę lub

    wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz realizacji umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) przy rekrutacji na umowę cywilnoprawną,

    wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) na przyszłe rekrutacje – przez 1 rok od zakończenia rekrutacji,

    prawnie uzasadnionego interesu administratora w sytuacji dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. Prawnie uzasadniony interes administratora polega na dochodzeniu swoich praw majątkowych lub niemajątkowych lub ochrony przed roszczeniami wobec administratora zgodnie z przepisami, w szczególności z kodeksem cywilnym lub kodeksem pracy art. 6 ust.1 lit. f RODO- przez 3 lata od zakończenia rekrutacji.

    1. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane firmie hostingowej umożliwiającej wysłanie e-maila, portalom rekrutacyjnym.
    2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw nienależących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji lub do czasu odwołania zgody.
    4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz odwołania zgody w dowolnym czasie, oraz wyrażenia sprzeciwu.
    5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
    6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
    7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz w formie profilowania.

  • Gi Group

    Ślusarz narzędziowy

    1 dzień temu

    Gi Group Tychy, Polska

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. · Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 · ...

  • Randstad Polska Bielsko-Biala, Polska

    Lubisz jak się coś dzieje - IDEALNIE - ta oferta jest dla Ciebie. · Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego. · Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, poszerzać swoje umiejętności i pracować w przyjaznym środowisku, to nie zwlekaj Apl ...