Tychy

    Ślusarz narzędziowy - Tychy, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Ślusarz narzędziowy

    Numer referencyjny: 13813

    Miejsce pracy: Tychy

    Jeżeli pracowałeś przy formach wtryskowych - zaaplikuj - wszystkiego Cię nauczymy

    Zakres obowiązków:

    • Naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników
    • Przygotowywanie tłoczników do procesu produkcyjnego
    • Wykonywanie przeglądów zgodnie z określonym harmonogramem
    • Diagnozowanie, analiza i proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy w przyszłości

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w banży automotive)
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość narzędzi do obróbki tj. tokarka, frezarka, szlifierka

    Mile widziane:

    • Uprawnienia do spawania metodą TIG 141
    • Uprawnienie na wózki widłowe UDT
    • Uprawnienia do obsługi suwnicy UDT

    Godziny i czas pracy:

    • Poniedziałek - Piątek
    • System 3 zmianowy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
    • Wczasy pod gruszą
    • Multisport
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
    • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

  • Randstad Polska Bielsko-Biala, Polska

    Lubisz jak się coś dzieje - IDEALNIE - ta oferta jest dla Ciebie. · Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego. · Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, poszerzać swoje umiejętności i pracować w przyjaznym środowisku, to nie zwlekaj Apl ...

  • Extral Sp. z o.o. Zory, Polska

    Extral postrzegany jest na rynku jako rzetelna, wiarygodna firma znana z wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Rodzinny styl prowadzenia i zarządzania, konsekwentna realizacja strategii rozwoju, oparta na innowacyjności oraz na wartości kapitału ludzkiego to niewątpliwi ...