Opole

    Mobilny Technik Serwisu - Opole, Polska - Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

    Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
    Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Opole, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

    Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    Mobilny Technik Serwisu

    Numer referencyjny: TS/WROW/08/23

    Miejsce pracy: Opole

    Twój zakres obowiązków:

    • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.
    • Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.
    • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
    • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.
    • Odpowiedzialności, samodzielności.
    • Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ).
    • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.).
    • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.
    • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.
    • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).
    • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.
    • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

  • Randstad Polska

    Technik serwisu maszyn

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    Randstad Polska Opole, Polska

    Firma produkująca maszyny do przeładunku kontenerów poszukuje technika serwisu maszyn do pracy w Murowie. · Będziesz odpowiedzialny za całościowy serwis wózków widłowych. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale znasz się na elektryce, mechanice, hydraulice i jesteś złotą rączką, ...