Technik serwisu maszyn - Opole, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Firma produkująca maszyny do przeładunku kontenerów poszukuje technika serwisu maszyn do pracy w Murowie.

    Będziesz odpowiedzialny za całościowy serwis wózków widłowych. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale znasz się na elektryce, mechanice, hydraulice i jesteś złotą rączką, to aplikuj już dziś.

    Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, ponieważ praca może zdarzyć się w delegacji na terenie woj. Opolskiego lub województw ościennych.

    oferujemy

    • wynagrodzenie 8000 zł brutto
    • umowę o pracę
    • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku (8-16)
    • benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    oczekujemy

    • czynne prawo jazdy kat. B
    • gotowość do delegacji
    • wiedzę z zakresu elektryki, mechaniki lub hydrauliki
    • znajomość elektronarzędzi
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    zadania

    • serwis wózków widłowych (przeglądy, konserwacja, wymiana części)