Wrocław

    pracownik ds planowania transportu - Silesian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska Silesian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Czeladź, ul. Wiejska 49

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, etat - 1.0, praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

    Twoje zadania:

  • planowanie i organizacja doręczeń/odbioru​ produktów logistycznych,
  • rozliczanie kierowców i przewoźników
  • współpraca z komórką handlową odnośnie realizacji harmonogramu usługi,
  • monitorowanie przebiegu przesyłek w zakresie terminowości oraz dokumentów zwrotnych,
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i rejestrów w zakresie działania komórki.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • posiadasz znajomość programu TMS,
  • potrafisz podejmować decyzje i rozwiązywać problemy,
  • potrafisz pracować w zespole i dobrze organizować swoją pracę,
  • posiadasz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu i przystosowania się do zmian,
  • znasz pakiet MS Office na poziomie zaawansowanym.
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Spedytor międzynarodowy

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 5 dni temu

    Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k. Wrocław, Polska

    OPIS STANOWISKA: · świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego zgodnie ze standardami firmy · uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami · utrzymywanie stałego kontaktu oraz aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników, · samodzielna ...

    Znalezione w: beBee S2 PL - 4 dni temu

    Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k. Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej logistyka/handel) · znajomość języków obcych w tym preferowane czeski, niemiecki bądź angielski · niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w branży spedycyjnej · umiejętności planowania i organizowania własnej pracy · umiejętn ...

  • ASISTWORK SP. Z O.O.

    Staż w dziale utrzymania ruchu

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    ASISTWORK SP. Z O.O. Nowa Wieś Wrocławska, Polska

    Twój zakres obowiązków · Praca w systemie SAP obejmująca planowanie zadań predykcyjnych i prewencyjnych oraz ustalanie priorytetowych zadań do realizacji. · Analiza danych, ich rejestracja oraz wdrażanie i aktualizacja planów predykcyjnych. · Uczestnictwo w spotkaniach dotyczącyc ...