Spedytor międzynarodowy - Wrocław, Polska - Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k.
    Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k. Wrocław, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    OPIS STANOWISKA:

    świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego zgodnie ze standardami firmy

    uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami

    utrzymywanie stałego kontaktu oraz aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników,

    samodzielna organizacja i kontrola realizowanych zleceń

    dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

    rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

    prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń transportowych,przygotowywanie raportów i zestawień oraz realizowanie planów sprzedażowych

    Wymagania:

    wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej logistyka/handel)

    znajomość języków obcych w tym preferowane czeski, niemiecki bądź angielski

    niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w branży spedycyjnej

    umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

    umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu

    komunikatywność i umiejętność współpracy z orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem

    Oferujemy:

    praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    system wynagrodzeń obejmujący stałą podstawę i premię wynikową

    specjalistyczne kursy i szkolenia

    milą i przyjazną atmosferę w młodym zespole