Włocławek

    Pracownik Produkcyjny do Obsługi Zasypów - Wloclawek, Polska - ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Wloclawek, Polska

    5 dni temu

    Atlanta Poland S.A. powstała w 1990 r., od 2005 r. jest notowana na Warszawskiej GPW.

    Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.

    Posiadamy dwa zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd"s Register Quality Assurance.

    Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne - to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

    Pracownik Produkcyjny do Obsługi Zasypów

    Numer referencyjny: WŁO/PRO/05/02/2023

    Miejsce pracy: Włocławek

    Zadania:

    • zarządzanie surowcem w obrębie linii produkcyjnych, utrzymywanie ciągłości produkcji,
    • weryfikacja właściwego surowca stosowanego do właściwego zlecenia,
    • zapobieganie stratom surowca,
    • współpraca z logistykiem produkcji w zakresie, zabezpieczenia surowca pod potrzeby linii produkcyjnej,
    • współpraca z dozorem zmiany i kontrolerem jakości,
    • prawidłowa i bezpieczna obsługa wskazanych przez Przełożonych urządzeń produkcyjnych,
    • realizacja procedur jakościowych - ściśle wg wskazań Przełożonych,
    • raportowanie wymaganych danych do Przełożonych.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane techniczne lub w obszarze związanym z produkcją żywności,
    • Umiejętność organizacji pracy na Produkcji,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji lidera w branży FMCG,
    • Zapewniamy dodatkową opiekę medyczną (już w trakcie okresie próbnego),
    • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Możliwości rozwoju zawodowego.

    Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Wloclawek, Polska

    Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza fir ...