Włocławek

    Pracownik Produkcyjny do Obsługi Zasypów KOPIA - Wloclawek, Polska - ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
    ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA Wloclawek, Polska

    1 tydzień temu

    Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

    Pracownik Produkcyjny do Obsługi Zasypów KOPIA

    Miejsce pracy: Włocławek

    Zadania:

    • zarządzanie surowcem w obrębie linii produkcyjnych, utrzymywanie ciągłości produkcji,
    • weryfikacja właściwego surowca stosowanego do właściwego zlecenia,
    • zapobieganie stratom surowca,
    • współpraca z logistykiem produkcji w zakresie, zabezpieczenia surowca pod potrzeby linii produkcyjnej,
    • współpraca z dozorem zmiany i kontrolerem jakości,
    • prawidłowa i bezpieczna obsługa wskazanych przez Przełożonych urządzeń produkcyjnych,
    • realizacja procedur jakościowych - ściśle wg wskazań Przełożonych,
    • raportowanie wymaganych danych do Przełożonych.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane techniczne lub w obszarze związanym z produkcją żywności,
    • Umiejętność organizacji pracy na Produkcji,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji lidera w branży FMCG,
    • Zapewniamy dodatkową opiekę medyczną (już w trakcie okresie próbnego),
    • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Możliwości rozwoju zawodowego.

    Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.