Tarnów

    Lider Obszaru Produkcyjnego - Tarnow, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Naszym klientem jest firma świadcząca zaawansowane usługi w zakresie technologii gazów.
    Do zakładu w Tarnowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Lider Obszaru Produkcyjnego
    miejsce pracy: Tarnów

    oferujemy

    • wsparcie opiekuna-eksperta na etapie wdrożeniowym,
    • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,
    • wynagrodzenie podstawowe, premie oraz samochód służbowy,
    • bogaty pakiet Benefitów a w nim:
      • ubezpieczenie medyczne w LuxMed,
      • karta Multisport,
      • ubezpieczenie na życie,
      • program kafeteryjny (paczki, bony, bilety, etc)
      • bardzo bogata oferta certyfikowanych szkoleń.

    zadania

    • odpowiedzialność za nadzór nad całokształtem prawidłowo działającego zakładu,
    • zapewnienie zgodności ze standardami i procedurami w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia, ochrony środowiska i jakości,
    • inicjowanie działań w zakresie zwiększenia efektywności, poprawy jakości procesów,
    • wspieranie optymalizacji kosztów i uczestniczenie w realizacji projektów inwestycyjnych,
    • odpowiedzialność za budżet,
    • zarządzanie zespołem, zapewnianie rozwoju.

    oczekujemy

    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
    • znajomości zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi i umiejętność zarządzania nimi,
    • umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i organizacji czasem pracy,
    • samodzielność w działaniu i orientacja na cel,
    • silne zdolności analityczne,
    • umiejętność podejmowania szybkich i odważnych decyzji,
    • mile widziana: doświadczenie w branży gazów technicznych, znajomość SAP.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Polska Tarnow, Polska

    Naszym klientem jest firma świadcząca zaawansowane usługi w zakresie technologii gazów. Do zakładu w Tarnowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: · Lider Obszaru Produkcyjnego · miejsce pracy: Tarnów · oferujemy · wsparcie opiekuna-eksperta na etapie wdrożeniowym, · umowę o ...

  • WAGO Wróblowice, Polska

    WAGO - łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje · Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. ...