Wróblowice

    Technik produkcji automatycznej - Wróblowice, Polska - WAGO

    WAGO
    WAGO Wróblowice, Polska

    2 dni temu

    Opis

    WAGO - łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

    Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

    Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Technik produkcji automatycznej Miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki)

    Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja procesu produkcyjnego: przezbrajanie, ustawienie i nadzór nad optymalną pracą maszyn
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania narzędzi i maszyn: reagowanie na pojawiające się problemy w procesie produkcji oraz identyfikacja ich przyczyn
  • samodzielne przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z przygotowanym planem
  • proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę maszyn
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i obowiązujących standardów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: technik mechatronik, mechanik lub inne techniczne
  • min 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu lub na stanowiskach technik produkcji
  • doświadczenie w pracy na maszynie pracującej w trybie automatycznym lub półautomatycznym
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w obszarze mechaniki oraz pneumatyki
  • podstawowa wiedza z obszaru elektryki
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym we Wróblowicach w systemie 3 zmianowym
  • gotowość do okresowych delegacji do centrali WAGO w Niemczech
  • Z nami zyskujesz

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata w kantynie, możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • ZFŚS - dodatkowe środki pieniężne oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: "WAGO dla zdrowia", "Akcja jabłko", "Rowerowe WAGO", "WAGO Running Team" oraz wiele innych