Miejsca pracy

    Handlowiec - Pruszków, Polska - EwTrade Ewa Marzec

    EwTrade Ewa Marzec
    EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska

    aktywne pozyskiwanie klientów oraz wprowadzanie produktów (kawy, ekspresy) do biur

    tworzenie oraz rozwój relacji biznesowych z klientami

    podtrzymywanie współpracy i wsparcie klientów

    przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i raportów

    na początkowym etapie samodzielne i kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży i zamówieniami z wyłączeniem logistyki

    w późniejszym etapie wraz z rozwojem sprzedaży współpraca z członkami zespołu obsługującymi bieżące zamówienia

    monitorowanie stanów magazynowych u klientów

    Wymagania

    prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

    znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz programów sprzedażowych

    Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

    mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

    umiejętność wskazania klientom korzyści płynących z wyboru oferowanego produktu

    mile widziana wiedza z zakresu marketingu produktów

    umiejętności pracy w zespole i dobra organizacja pracy

    mile widziana wiedza na temat kawy

    mile widziana podstawowa wiedza i umiejętności techniczne z zakresu obsługi i konserwacji automatycznych ekspresów do kawy

    Oferujemy

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą pensję i system premiowy, uzależniony od realizacji wyznaczonych celów,

    niezbędne narzędzia do pracy (samochód osobowy, telefon, tablet),

    pracę przy tworzeniu dystrybucji renomowanego produktu z branży FMCG o dużej rozpoznawalności i ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich,

    zaufanie i realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań,

    możliwość aktywnego współtworzenia nowoczesnego, polskiego przedsiębiorstwa,

    szansę rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

  • EwTrade Ewa Marzec

    Handlowiec

    EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymaganiaprawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych · znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz programów sprzedażowych · Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe · mile widziana dobra znajomość języka angielskiego · umiejętność wskazan ...

  • EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymaganiamin. 2 lat doświadczenia w obsłudze i negocjacjach z Klientami sieciowymi, · doświadczenia w zarządzaniu sieciami sprzedaży, · doświadczenia w pozyskiwaniu nowych Klientów, · dobrej znajomości rynku detalicznego, · bardzo dobrych zdolności analitycznych oraz umiejętności ...

  • EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska

    Opis stanowiska · rozwijanie nowych relacji biznesowych, · podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych w sieciach sprzedaży, kanale modern trade oraz u innych dystrybutorów, · samodzielne i całościowe zarządzanie procesem sprzedaży produktu w powyższych kanałach, · efektywne ...