Handlowiec ds. Sieci Handlowych - Pruszków, Polska - EwTrade Ewa Marzec

    EwTrade Ewa Marzec
    EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska

    rozwijanie nowych relacji biznesowych,

    podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych w sieciach sprzedaży, kanale modern trade oraz u innych dystrybutorów,

    samodzielne i całościowe zarządzanie procesem sprzedaży produktu w powyższych kanałach,

    efektywne realizowanie zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych,

    współpraca przy planowaniu polityki handlowej firmy oraz ustalaniu właściwego poziomu cen,

    współtworzenie działu sprzedaży bezpośredniej, monitorowanie rynku i konkurencji, proponowanie nowych rozwiązań biznesowych,

    monitorowanie stanów magazynowych u klientów.

    Wymagania

    min. 2 lat doświadczenia w obsłudze i negocjacjach z Klientami sieciowymi,

    doświadczenia w zarządzaniu sieciami sprzedaży,

    doświadczenia w pozyskiwaniu nowych Klientów,

    dobrej znajomości rynku detalicznego,

    bardzo dobrych zdolności analitycznych oraz umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami,

    bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych oraz orientacji na wyniki,

    dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,

    ważnego prawa jazdy kat B,

    mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

    mile widziane wyższe wykształcenie.

    Oferujemy

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą pensję i system premiowy, uzależniony od realizacji wyznaczonych celów,

    niezbędne narzędzia do pracy (samochód osobowy, telefon, tablet),

    pracę przy tworzeniu dystrybucji renomowanego produktu z branży FMCG o dużej rozpoznawalności i ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich,

    zaufanie i realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań,

    możliwość aktywnego współtworzenia nowoczesnego, polskiego przedsiębiorstwa,

    szansę rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

  • EwTrade Ewa Marzec Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymaganiamin. 2 lat doświadczenia w obsłudze i negocjacjach z Klientami sieciowymi, · doświadczenia w zarządzaniu sieciami sprzedaży, · doświadczenia w pozyskiwaniu nowych Klientów, · dobrej znajomości rynku detalicznego, · bardzo dobrych zdolności analitycznych oraz umiejętności ...

  • Tikrow

    Key Account Manager

    Tikrow Pruszków, Polska

    Zakres obowiązków · Pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów (sieci handlowe) · Przygotowywanie analiz dotyczących pozyskiwania nowych oraz obecnych Klientów · Odpowiedzialność za rozwijanie, utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi Klientami · Opracowywanie ...