Ostrów Wielkopolski

    Kierownik Techniczny ds. Floty - Ostrow Wielkopolski, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    Naszym klientem jest firma logistyczna z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku TSL specjalizująca się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, transporcie materiałów niebezpiecznych. W związku z rozwojem struktur poszukiwani są doświadczeni kandydaci zainteresowani rozwojem na stanowisku:

    Kierownik Techniczny ds. Floty

    Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski / Kalisz

    Obowiązki:

    • nadzór nad zespołem pracowników odpowiadających za obsługę i naprawę floty (ciągniki siodłowe, naczepy, agregaty chłodnicze)
    • wsparcie przy rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych floty, weryfikacja zgłoszonych usterek, zlecanie ich naprawy
    • współpraca z działami wewnętrznymi, operacyjnymi, mechanikami, serwisami oraz kierowcami
    • weryfikacja, rozliczanie, analiza i optymalizacja kosztów dotyczących floty, przygotowanie miesięcznych raportów
    • nadzór nad terminarzem wymagań technicznych floty
    • nadzór nad kartami paliwowymi, urządzeniami pokładowymi
    • prowadzenie dokumentacji związanej z flotą

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (niemiecki mile widziany dodatkowo)
    • dobra wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów mechanicznych
    • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność
    • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    • mile widziane wykształcenie techniczne
    • mile widziane prawo jazdy kat. C ,C+E

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ciekawa praca w nowoczesnej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
    • niezbędne narzędzia pracy

  • Green Basket Sp. z o. o.

    Kierowca CE

    1 dzień temu

    Green Basket Sp. z o. o. Kalisz, Polska

    · Oferujemy: · Umowę o pracę - bezpośrednio z firmą Green Basket · Przyjazną atmosferę - możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych · Atrakcyjne wynagrodzenie · Szkolenie wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szk ...